Company

 

Tradycja naszej firmy sięga 1996 roku. Od tego okresu nasza firma przechodzi dynamiczny rozwój, uzyskując miano lidera w produkcji drobiu rożnowego. Nasz asortyment jest posypywany specjalnie skomponowanymi przyprawami co daje niepowtarzalność smaku i jakości. Ciekawostką jest fakt,iż do naszych kurczaków dodawany jest świeży,polski czosnek,który wzmacnia aromat i jakość naszego asortymentu. Bezpieczeństwa produkowanej przez nas żywności, strzeże sprawnie funkcjonujący system HACCP oraz Inspektorat Weterynarii. Prowadzona przez nas polityka "braku zapasów", zapewnia nam ciągłość produkcji, a naszym odbiorcom, zawsze świeży wyrób.

Ponadto od 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję kotletów,sosów i pierożków dedykowanych dla sieci Kurcze Pieczone. Specjalnością jest sos, na bazie świeżego czosnku. Wszystkie nasze produkty są zawsze świeże i bez konserwantów. Posiadamy również sieć własnych lokalizacji gastronomicznych jak również jednostek współpracujących na zasadzie Franchizy.

* Klikając przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

ul.Brzeska 92A, Świerczów

tel. 071 303 74 10

tel. +48 600 217 800

tel. +48 604 289 928

e-mail: