Kurcze Pieczone

Firma Gold Drób jest właścicielem sieci Kurcze Pieczone. Sieć KP to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową polską żywność .

Tradycja dobrego smaku

Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.

Największym sukcesem naszej firmy jest stworzenie oryginalnego i cieszącego się stałą popularnością przepisu na wyjątkowego kurczaka z rożna. Jego smak stał się naszym znakiem rozpoznawczym. Obecnie oprócz kurczaka w różnych odsłonach oferujemy także zestawy obiadowe oraz różnego rodzaju przekąski z mięsem drobiowym: tortille, pajdy, burgery, zapiekanki, sałatki.

Wszystkie potrawy z naszego menu posiadają najważniejszy dla nas certyfikat jakości – zyskały uznanie naszych wymagających Klientów! 

Gwarancja jakości

W Kurcze Pieczone korzystamy wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości – to nas wyróżnia spośród innych sieci typu fast food. Nasz drób pochodzi od sprawdzonych hodowców, a warzywa z polskich upraw ekologicznych.

Posiadamy własny zakład przetwórczy, w którym przygotowujemy kurczaki oraz inne potrawy sprzedawane w naszej sieci. Sami produkujemy m. in. drobiowe kotlety do hamburgerów oraz gyros drobiowy. Jesteśmy także producentem sosów i surówek stanowiących dodatek do naszych dań.

Nie używamy konserwantów i ulepszaczy, a doskonały smak naszych potraw jest zasługą najlepszych produktów i starannie dobranych przypraw. 

Samo zdrowie

Podstawą naszego menu jest mięso drobiowe, które w porównaniu z wieprzowiną i wołowiną ma znacznie większą wartość odżywczą i dietetyczną.

Mięso drobiowe jest cennym źródłem pełnowartościowego białka, które jest łatwo przyswajalne przez nasz organizm. Jest także bogate w witaminy z grupy B oraz mikroelementy takie jak cynk, magnez i potas, które wzmacniają nasz układ odpornościowy. Co więcej, mięso białe charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i cholesterolu, dzięki czemu jest polecane przez dietetyków także osobom na diecie.

W Kurcze Pieczone od lat z powodzeniem łączymy starania o prozdrowotne wartości naszych produktów z dbałością o ich smak. Dania, które oferujemy naszym Klientom są nie tylko smaczne, ale także lekkostrawne i zdrowe! 

* Klikając przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na zgłoszenia zawarte w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia nam kontakt z Tobą. Zasady przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

ul.Brzeska 92A, Świerczów

tel. 071 303 74 10

tel. +48 600 217 800

tel. +48 604 289 928

e-mail: